Komite ve Ekipler
22 Nisan 2022

 

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜGÜ

Kahramanmaraş İli Necip Fazıl Şehir Hastanesi

 

 

 

 

SAYI       :31595039 -                                                                                                                      

KONU   :Komite ve Ekipler Revize Edilmesi.

 NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE

DAHİLİ

 

            Hastanemizde Sağlıkta Kalite Standartları gereğince 2022 yılı için komite , ekip , bölüm ve birim kalite sorumluları oluşturulacağından ;
aşağıda   adı – soyadı , unvanı ve görevi yazılı bulunan personellerden oluşturulmasını ;

                Olurlarınıza arz ederim.

                                                                                                                                                     Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN  

                                                                                                                                                      Başhekim Yrd.

 

 

O  L  U  R

………./……../……...

Uzm.Dr.Vehbi ŞİRİKÇİ

Başhekim

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı / Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr.Besime UTKU

Başhekim Yardımcısı

Laboratuvar Sorumlu Başhekim Yrd.

 

3

Eprum YORULMAZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müd.

Sağlık Bakım Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

4

Abdulkadir PAKSOY

Destek” ve Kalite Md.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

5

Emine KOÇ

İdari Hizmetler Müdür Yrd.

Bilgi Sistemleri Yöneticisi

 

6

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz. Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

7

Selami GÜRBAK

İdari Hizmetler Müdür Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

8

Opr.Dr.Orkun YILMAZ

Ortopedi Uzmanı

Cerrahi Branş Uzmanı

 

9

Bekir TOPAK

Eczacı

Eczacı Üye

 

10

Hilal KAYA

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

  

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Mehmet Kubilay GÖKÇE

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Kalite Direktörü

 

3

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

4

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Md.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

5

Eprum YORULMAZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

6

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

7

Selami GÜRBAK

İdari Hizmetler Müdür Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

Yönetici Tem.

 

8

Uzm.Dr.Haydar ÜRÜN

Enfeksiyon Hastalıkları Uzm.

Enfeksiyon Komite Başkanı

 

9

Mehmet AYHAN

Sosyal Çalışmacı

Sosyal Çalışmacı

 

10

Fatih BAYAZIT

Çalışan Güv. Sorumlusu

Çalışan Güv. Sorumlusu

 

11

Şevki KORKMAZ

Psikolog

Psikolog –Ana Hizmet Binası

 

12

Cahit SARI

Psikolog

Psikolog - Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

 

13

Merve TÜMKAYA

Psikolog

Psikolog- Yörük Selim Ek Hizmet Bina

 

14

Hilal KAYA

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

15

Yusuf KOÇ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Ana Hizmet Binası

 

16

Rasim KİRAZ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

17

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

  

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı / Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

4

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsil.

 

5

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdariHiz.Yönetici Tem.

 

6

Hilal KAYA

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Yönetim Temsilcisi

 

7

Kudret GİLAR

Elektrik Teknisyen

Teknik Servis Sorumlusu

 

8

Ahmet ERAFŞAR

Sivil Savunma Uzmanı

Afet ve Acil Durum Birim Sor.

 

9

Yusuf KOÇ

Güvenlik Personeli

Ana Hizmet Binası

 

10

Rasim KİRAZ

 

Güvenlik Birim Sorumlusu

Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

11

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

 

EĞİTİM KOMİTESİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Hüseyin ÖZTARAKÇI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Eprum YORULMAZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Md.Yrd.

Sağlık Bakım Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

3

Ramazan YALÇINÖZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür.Yrd .

Yörük Selim Ek Hiz.Sağlık Bakım Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

4

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz. Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdariHiz.Yönetici Tem.

 

5

Hilal KAYA

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

6

Özlem GÖK

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

 

7

Arzuay OKUMUŞ

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

 

8

Ayşe GİTMİŞ

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

 

9

Veda PALALI

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

 

10

Zeynep İĞCİ

Hemşire

Eğitim Hemşiresi

 

   

HASTA VE YAKINLARININ GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz. Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdariHiz.Yönetici Tem.

 

3

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

4

Mehmet AYHAN

Sosyal Çalışmacı

Sosyal Çalışmacı –Ana Hizmet Binası

 

5

Bahadır Mücahit BOLAT

Sosyal Çalışmacı

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

Hasta Hakları Temsilcisi.

 

6

Cemal SARIGÜL

Sosyal Hizmet Uzmanı

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Hasta Hakları Temsilcisi

 

7

Gülsüm UGCU

Kalite Birimi Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

   

ÇALIŞANLARIN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Eprum YORULMAZ

Sağ.Bak.Hizm. Müd.

Sağ.Bak.Hizm. Temsilcisi

 

3

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Müd.

Destek Hizmetleri Yönetici Temsilcisi.

 

4

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

5

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

6

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

7

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz. Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

8

Gülsüm UGCU

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

   

TIBBİ CİHAZ SORUMLU EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Gökçe BOZDAĞ

İdari ve Mali Müd.Yrd.

İdari Hiz.Yönetici Temsilcisi

 

2

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

3

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz. Müd.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

4

Emre GEZER

Tekniker

Ana Hizmet Binası üye

 

5

Mehmet GÖKKIZ

VHKİ

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

Üye

 

6

Mehmet BELVERENLİ

Ayniyat Saymanı

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Üye

 

 

BEYAZ KOD YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Mehmet Kubilay GÖKÇE

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

 

 

Uz.Dr.Şule ŞİRİN BERK

 

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

4

 

Uzm.Dr.Özhan ŞAKI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

5

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

6

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

7

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Md.

Destek Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

8

Eprum YORULMAZ

Sağ.Bak.Hizm. Müdür.

Sağ.Bak.Hizm. Temsilcisi

 

9

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

10

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

11

Sevda YÜKSEL

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birimi Temsilcisi

 

12

Fatih BAYAZIT

Çalışan Hakları Birim Sor.

Çalışan Hakları Birimi

 

13

Yusuf KOÇ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Ana Hizmet Binası

 

14

Rasim KİRAZ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

15

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası

 

  

MAVİ KOD YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uz. Dr. Hüseyin ÖZTARAKÇI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Uz.Dr.Şule ŞİRİN BERK

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

4

Uzm.Dr.Özhan ŞAKI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

5

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Müd.

Destek Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

6

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

7

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

8

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Md.

Destek Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

9

Eprum YORULMAZ

Sağ.Bak.Hizm. Müdür.

Sağ.Bak.Hizm. Temsilcisi

 

10

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

11

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdari Hiz.Yönetici Tem.

 

12

Kübra AKARSU

 

Kalite Birim Çalışanı

 

Kalite Birimi Temsilcisi

 

  

KIRMIZI KOD YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Mehmet Kubilay GÖKÇE

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Uz.Dr.Şule ŞİRİN BERK

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

4

Uzm.Dr.Özhan ŞAKI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

5

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

6

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

7

Eprum YORULMAZ

Sağ.Bak.Hizm. Müdür.

Sağ.Bak.Hizm. Temsilcisi

 

8

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

9

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdariHiz.Yönetici Tem.

 

10

Ahmet ERAFŞAR

Sivil Savunma Uzmanı

Sivil Savunma Uzmanı

 

11

Nuh MARAŞLIOĞLU

Sivil Savunma Çalışanı

Sivil Savunma Birimi

 

12

Yusuf KOÇ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Ana Hizmet Binası

 

13

Rasim KİRAZ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

14

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası

 

  

PEMBE KOD YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uz. Dr.Şule Şirin BERK

Başhekim Yardımcısı

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

2

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilci.

 

 

3

Fulya DEBGİCİ

Bina Sorumlusu

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Hemşirelik Hiz.Yönetici Temsilci.

 

 

4

Hatice ÇİÇEK

Hemşire

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Pediatri Servis Hemşiresi.

 

5

İsmail ÖZDOĞAN

Teknisyen

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Teknik Servis Elemanı.

 

6

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Güvenlik.

 

  

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Beyza Nur KARATUTLU

Eczacı

Ana Hizmet Binası

 

2

Kudret Dilşad GÜNGÖRDÜK

Eczacı

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

 

 

3

Aybike DOĞAN ATICI

Eczacı

Kadın Doğum Ek Hizmet Binası

 

 

 

BİLGİ GÜVENLİGİ EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Emine KOÇ

İdari ve Mali Müd.Yrd

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

4

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilci

 

 

5

Cemile TÜRK ALKAN

Bilgisayar Mühendisi

Bilgi Sistemi Üye

 

6

Duran YURDAKONAR

Bilgi Sistem Sorumlusu

Bilgi İşlem Temsilcisi

 

7

Mehmet KALAYCI

Bilgi Sistem Sorumlusu

Bilgi İşlem Temsilcisi

 

8

Mustafa ELBİSTAN

Bilgi Sistem Sorumlusu

Bilgi İşlem Temsilcisi

 

9

Gökhan GÖKÇE

Bilgi Sistem Sorumlusu

Bilgi İşlem Temsilcisi

 

 

BİNA TURLARI EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

İbrahim TAŞKIN

Destek ve Kalite Md.Yrd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

4

Ramazan YALÇINÖZ

Sağlık Bakım.Hiz.Müd.Yrd.

Hemşirelik Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

5

Selami GÜRBAK

İdari ve mali İşler Müd.yrd

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

6

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilci

 

 

7

Kudret GİLAR

Teknisyen

Teknik Servis Sorumlusu

 

8

Ali PAKSOY

Teknisyen

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

Teknik Servis Elemanı

 

9

İsmail ÖZDOĞAN

Teknisyen

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Teknik Servis Elemanı

 

10

Kübra AKARSU

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birimi

 

 

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uz.Dr.Can CANGÜR

İç Hastalıkları Uzmanı

Dahili Branş Uzmanı

 

3

Op.Dr.Aydın Hakan KÜPELİ

Genel Cerrahi Uzmanı

Cerrahi Branş Uzmanı

 

4

Uz.Dr.Suat ÖZLÜK

Mikrobiyoloji Uzmanı

Kadın Doğum Ek Hizmet Binası Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

 

5

Uzm.Dr.Haydar ÜRÜN

Enfeksiyon Hastalıkları Uzm.

Enfeksiyon Hastalıkları Uzm.

 

6

Bekir TOPAK

Eczacı

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Ana Hizmet Binası Eczacı

 

7

Kudret Dilşat GÜNGÖRDÜK

Eczacı

Yörük Selim EkHizmet Binası Eczacı

 

8

Bekir YİĞİT

Eczacı

Kadın Doğum EkHizmet Binası Eczacı

 

9

Kübra AKARSU

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi

 

  

TURUNCU KOD YÖNETİM EKİBİ

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr.Mehmet Kubilay GÖKÇE

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Uz.Dr.Şule ŞİRİN BERK

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Kadın Doğum Ek.Hiz.Binası

 

4

Uzm.Dr.Özhan ŞAKI

Başhekim Yardımcısı

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi / Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

5

Osman KARAKIZ

Teknik Hiz.Müd.

Teknik Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

6

Muhammet Ali BAHAR

İdari ve Mali Hiz.Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

7

Eprum YORULMAZ

Sağ.Bak.Hizm. Müdür.

Sağ.Bak.Hizm. Temsilcisi

 

8

Selami GÜRBAK

İdari ve Mali Müd.Yrd.

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

9

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

Sağlık Bakım / İdariHiz.Yönetici Tem.

 

10

Ahmet ERAFŞAR

Sivil Savunma Uzmanı

Sivil Savunma Uzmanı

 

11

Nuh MARAŞLIOĞLU

Sivil Savunma Çalışanı

Sivil Savunma Birimi

 

12

Yusuf KOÇ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Ana Hizmet Binası

 

13

Rasim KİRAZ

Güvenlik Birim Sorumlusu

Yörük Selim Ek Hiz.Binası

 

14

Hayrullah BOYALI

Güvenlik

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası

 

  

ATIK KOMİSYONU

S.NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİSYON GÖREVİ

İMZA

1

Uzm.Dr. Emre ÖZANLAĞAN

Başhekim Yardımcısı /Kalite Direktörü

Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

2

Uzm.Dr.Şule ŞİRİN BERK

Başhekim Yrd.

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

3

Uzm.Dr.Özhan ŞAKI

Başhekim Yrd.

Yörük Selim Ek Hiz.Binası Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi

 

4

Abdulkadir PAKSOY

Destek ve Kalite Müd.

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

5

Bünyamin MENEKŞE

Sağlık Bakım / İdari Hiz Md.Yrd.

Kadın Doğum Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

6

Selami GÜRBAK

İdari ve mali İşler Müd.Yrd

Yörük Selim Ek Hizmet Bina

İdari Hizmetler Yönetici Temsilcisi.

 

7

Eprum YORULMAZ

Sağlık Bakım Hiz.Müd.

Sağlık Bakım Hizmetleri

Hemşirelik Hizmetleri Yönetici Temsilcisi

 

8

İbrahim TAŞKIN

Destek ve Kalite Müd.Yrd

İdari Hizmetler Temsilcisi

 

9

Esra YILDIRIM

Çevre Sağlık Teknisyeni

Çevre Sağlık Teknisyeni

 

10

Ayşe DOĞAN

Hemşire

Enfeksiyon Hemşiresi

 

11

Tuğba AKDAŞ

Hemşire

Yörük Selim Ek.Hiz.Binası.Enfeksiyon Hemşiresi

 

12

Gülten PARLAR GÜNDEŞLİ

Hemşire

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası Enfeksiyon Hemşiresi

 

13

Aynur BAŞKAHRAMAN

Hemşire

Kadın Doğum Ek Hiz.Binası Enfeksiyon Hemşiresi

 

14

Kübra AKARSU

Kalite Birim Çalışanı

Kalite Birim Temsilcisi